30 října, 2011

Dopis z bříška II (Květen 2011)

Ahoj všichni tam venku,

dnes ráno jsem se zase podrobil vyšetření, kdy do mě pan doktor šťouchal a pokoušel se mě vyfotit.

Hned jsem si říkal, že to není jen tak, že Vám o tom musím zase napsat.

Takže, moje nožičky, ručičky, hlava i páteř jsou celé. Mám všechny kosti, obratle i prsty a jsem pořád takový neposeda jako naposled, co jsem Vám psal.

Během toho, co mě pan doktor kontroloval jsem si ručičkou mačkal pupeční šňůru, pořád kopal a taky hodně otvíral pusinku.

Mám plné bříško (chutná mi asi po tatínkovi) a prý tu mám velkou placentu, která by uživila medvěda. No, však uvidíme až se podívám za Vámi na svět 

Jinak s maminkou dnes přišel i tatínek a já slyšel, jak se tam venku smějí, však jsem hned do maminky strkal, že jsem tady taky. 

Už vážím 380 gramů a prý to vypadá, že až půjdu za Vámi na svět, mohl bych se dostat na celých 3,5 kila. No musí teď maminka hodně jíst, abych mohl takhle pěkně vyrůst. Kolik už měřím Vám nepovím, pořád se tolik mrskám a otáčím, že mě doktor nestačil změřit. Když si tatínek řekl, že chce fotku, tak jsem se schoval. Ale pan doktor mě hned pošťuchoval, ať se vrátím.

Jinak jsem si ležel pěkně na zádech, když už teda na mě koukali, tak jsme předvedl parádní kotrmelec a ukázal jim tak, že se tady teda rozhodně nenudím a trénuju.

Asi jste všichni zvědaví, jestli já, skřítek, budu holčička nebo chlapeček. No, řeknu Vám, že rodiče už vědí, ale prý je to informace, která zatím není stoprocentní, jen devadesáti  Ale s jistotou to pan doktor potvrdí až za dva měsíce, zase na dalším ultrazvuku a tak si to rodiče mají nechat pro sebe (mrk mrk)

Takže, mějte se všichni famfárově a brzy zase ahóooj

Váš skřítek (co má pindíka)

Žádné komentáře: