29 června, 2014

Víkend

Kluci mě nechali o víkendu doma samotnou, takže jsem se činila.  Konečně nám dodělali šatnu, a že chi mít před porodem vše dodělané,  čekalo mě velké uklízení a stěhování a také (konečně) zprovoznění druhého pokojíčku. Docela jsem si mákla, ale miluju ten pocit, kdy je všude uklizeno. Škoda, že to vydrží jen do té doby, než se otevřou vchodové dveře... :-)

Ale.. pokojíček je hotov, takže se mohu konečně pochlubit malbou, kterou jsem provedla ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že čekáme holčičku.Co by to bylo za volno, kdybych aspoň na chvíli nesedla i ke stroji, že? 

Vzniklo toho víc.. povlak na péřovou zavinku, která je i na fotce v postýlce.Pak jsem si ušila ještě jednu zavinovačku obyčejnou, tu už mám zabalenou do porodnice.. Jen na té fotce se mi ta růžová zdá taková agresivnější...Taky jsem stihla opravit nějaké oblečení, co se mi tu sešlo a připravit top k dětské dece, kde zadáním byly kočky, foto dodám až později, přeci jen jde o dárek. Jo a vlastně jsem vytvořila další válec do postele. Vyfoceno nemám, ale je úplně totožný s tímto:No a taky jsem ušila další dvě zástěrky na přání, opět klučičí, tentokráte ve dvou velikostech. Na kapsy jsem udělala aplikace, aby si kluci zástěrky snadno poznali.A na závěr jedno papírové tvoření. V pátek mě švagrová požádala o pomoc při volbě svatebního daru. Měla poukázku a nevěděla, co k ní.. Tak jsme zabalily peníze i s poukázkou. Snad to potěšilo. :-)Kluky už mám doma, takže už tu panuje přiměřený nepořádek a já letím do kuchyně.
Pěkný zbytek neděle a hezký začátek týdne :-)

2 komentáře:

Gabča (Gabounek) řekl(a)...

Tak konečně vím co se vám narodí :-) Nějak mi uniklo,jestli to bude chlapeček,nebo holčička a myslela jsem si,že to možná necháváte jako tajemství .... takže když už to vím,tak moc gratuluji,že se Vám povedl páreček :-)Hezký večer přeje Gabča

Niki-Ta řekl(a)...

Gábi, ani nevím, jestli jsem se někde zmiňovala :-) a děkujeme, i když jistota to bude, až se malá narodí. A jestli se doktoři sekli, tak bude chudák celý v růžovém :-)))